UCENICII DOMNULUI

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
UCENICII DOMNULUI

FORUM CRESTIN - Sustine hubul crestin UceniciiDomnului.rohub.ro:411


2 participanți

    Vorbirea in alte limbi -- Semnul ca ai primit DUHUL SFANT ?

    maryus
    maryus


    Numarul mesajelor : 78
    Data de inscriere : 07/06/2009
    Varsta : 32
    Localizare : Linz ...Austria

    Vorbirea in alte limbi -- Semnul ca ai primit DUHUL SFANT  ? Empty Vorbirea in alte limbi -- Semnul ca ai primit DUHUL SFANT ?

    Mesaj  maryus Joi Iun 25, 2009 10:09 am

    Sunt atatea discutii in aceasta privinta .Tu ce crezi ?
    maryus
    maryus


    Numarul mesajelor : 78
    Data de inscriere : 07/06/2009
    Varsta : 32
    Localizare : Linz ...Austria

    Vorbirea in alte limbi -- Semnul ca ai primit DUHUL SFANT  ? Empty Re: Vorbirea in alte limbi -- Semnul ca ai primit DUHUL SFANT ?

    Mesaj  maryus Joi Iun 25, 2009 10:12 am

    Eu cred ca vorbirea in limbi este semnul care arata ca ai primit Duhul Sfant. Si ca acele discutii care spun ca la cincizecime s-a vorbit in alte limbi doar ca sa vada cei din jur ca acolo este ceva diferit, sunt fara temei. Voi ce ziceti?
    Admin
    Admin
    Admin


    Numarul mesajelor : 49
    Data de inscriere : 07/06/2009
    Localizare : Romania

    Vorbirea in alte limbi -- Semnul ca ai primit DUHUL SFANT  ? Empty Re: Vorbirea in alte limbi -- Semnul ca ai primit DUHUL SFANT ?

    Mesaj  Admin Vin Iun 26, 2009 9:51 pm

    maryus a scris:Eu cred ca vorbirea in limbi este semnul care arata ca ai primit Duhul Sfant. Si ca acele discutii care spun ca la cincizecime s-a vorbit in alte limbi doar ca sa vada cei din jur ca acolo este ceva diferit, sunt fara temei. Voi ce ziceti?
    Si eu sunt de acord cu tine Maryus , si o sa aduc si argumente biblice privind acest lucru. Smile

    Continut sponsorizat


    Vorbirea in alte limbi -- Semnul ca ai primit DUHUL SFANT  ? Empty Re: Vorbirea in alte limbi -- Semnul ca ai primit DUHUL SFANT ?

    Mesaj  Continut sponsorizat


      Data/ora curentă este: Lun Mai 13, 2024 7:48 am