UCENICII DOMNULUI

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
UCENICII DOMNULUI

FORUM CRESTIN - Sustine hubul crestin UceniciiDomnului.rohub.ro:411


4 participanți

    Despre noi

    maryus
    maryus


    Numarul mesajelor : 78
    Data de inscriere : 07/06/2009
    Varsta : 32
    Localizare : Linz ...Austria

    Despre noi Empty Despre noi

    Mesaj  maryus Sam Iun 13, 2009 7:52 pm

    Care dintre noi vrea sa scrie detalii despre el(ea)sa ne cunoastem mai bine...
    Admin
    Admin
    Admin


    Numarul mesajelor : 49
    Data de inscriere : 07/06/2009
    Localizare : Romania

    Despre noi Empty Re: Despre noi

    Mesaj  Admin Sam Iun 13, 2009 7:54 pm

    maryus a scris:Care dintre noi vrea sa scrie detalii despre el(ea)sa ne cunoastem mai bine...
    Maryus daca ai deschis acest topic , iti dam tie onoarea Razz
    maryus
    maryus


    Numarul mesajelor : 78
    Data de inscriere : 07/06/2009
    Varsta : 32
    Localizare : Linz ...Austria

    Despre noi Empty Re: Despre noi

    Mesaj  maryus Sam Iun 13, 2009 7:55 pm

    incep eu Very Happy

    Mihaila Marius
    Austria (Linz)....provin din jud.Timis
    Am 17 ani,Penticostal

    imi place muzica,sportul (de orice fel aproape),si sa studiez din Biblie... Smile
    avatar
    DARYA


    Numarul mesajelor : 4
    Data de inscriere : 13/06/2009

    Despre noi Empty Re: Despre noi

    Mesaj  DARYA Sam Iun 13, 2009 10:35 pm

    PACE VOUA ! Smile Ma bucur ca o parte din voi santeti aici...ne cunoastem ,un pic Rolling Eyes de pe "trilulilu " Ma numesc DARYA (alias IALA )47 de ani si stabilita in Barcelona.Sant crestina.Studiez Biblia din punct de vedere stintific ,istoric de aproape 15 ani...ca urmare al acestui studiu profund, am reusit sa-l cunosc cu adevarat pe Dumnezeu si sa-l iubesc din toata inima......si....cam atata despre mine Surprised in rest BINE V-AM GASIT !!!!!
    maryus
    maryus


    Numarul mesajelor : 78
    Data de inscriere : 07/06/2009
    Varsta : 32
    Localizare : Linz ...Austria

    Despre noi Empty Re: Despre noi

    Mesaj  maryus Dum Iun 14, 2009 12:53 pm

    DARYA a scris:PACE VOUA ! Smile Ma bucur ca o parte din voi santeti aici...ne cunoastem ,un pic Rolling Eyes de pe "trilulilu " Ma numesc DARYA (alias IALA )47 de ani si stabilita in Barcelona.Sant crestina.Studiez Biblia din punct de vedere stintific ,istoric de aproape 15 ani...ca urmare al acestui studiu profund, am reusit sa-l cunosc cu adevarat pe Dumnezeu si sa-l iubesc din toata inima......si....cam atata despre mine Surprised in rest BINE V-AM GASIT !!!!!

    deci inseamna ca o sa ne ajuti si pe noi cu ale tale cunostinte.Domnu sa te ajute...bine ai venit pe la noi Smile
    avatar
    DARYA


    Numarul mesajelor : 4
    Data de inscriere : 13/06/2009

    Despre noi Empty Re: Despre noi

    Mesaj  DARYA Dum Iun 14, 2009 7:28 pm

    Singurul care care ne invata este DOMNUL nostru CREATORUL nostru....prin intermediul scripturilor sale BIBLIA...SI BINE V-AM GASIT DRAGII MEI,DOMNUL SA FIE CU NOI TOTI.! Smile
    osy91
    osy91


    Numarul mesajelor : 20
    Data de inscriere : 08/06/2009
    Varsta : 33
    Localizare : Campina

    Despre noi Empty Eu

    Mesaj  osy91 Mier Iun 17, 2009 1:54 pm

    Ma numesc Iosif
    Sunt din Campina, Prahova
    Deocamdata elev
    Imi place sportul in special (portar de `meserie`), dar si muzica...
    Folosesc Internetul cam des..
    Altceva... creez site-uri in flash, html, css, php etc.
    Frecventez Biserica Penticostala de aici, unde deocamdata ma ascund in spatele unor casti si ma invart in jurul unui mouse;) (Sunt dj si totodata stau si la videoproiector)
    Cam atat... restul, cu Domnul inainte!
    maryus
    maryus


    Numarul mesajelor : 78
    Data de inscriere : 07/06/2009
    Varsta : 32
    Localizare : Linz ...Austria

    Despre noi Empty Re: Despre noi

    Mesaj  maryus Joi Iun 25, 2009 1:41 pm

    Iosif si Darya bine ati venit la noi...Va dorim sa aveti multe vizite pe forum si sa trageti si foloase de pe el... Wink seby bine ne-ai primit Wink Razz


    Iosif cand facem o partida ? Wink si eu sunt portar ´´de meserie´´ Wink in 2007 am luat locul 1 pe jud.Timis la handbal ca si portar Very Happy si tot in acelasi an...locul 2 pe interjudeteana Very Happy (am luat bataie de la jud.Alba ) La fotbal joc si ca portar si atacant Razz asa ca ... cu tine joc atacant Wink
    osy91
    osy91


    Numarul mesajelor : 20
    Data de inscriere : 08/06/2009
    Varsta : 33
    Localizare : Campina

    Despre noi Empty Re: Despre noi

    Mesaj  osy91 Vin Iun 26, 2009 10:45 am

    Iosif cand facem o partida ? Wink si eu sunt portar ´´de meserie´´ Wink in 2007 am luat locul 1 pe jud.Timis la handbal ca si portar Very Happy si tot in acelasi an...locul 2 pe interjudeteana Very Happy (am luat bataie de la jud.Alba ) La fotbal joc si ca portar si atacant Razz asa ca ... cu tine joc atacant Wink[/quote]

    Wink) Deocamdata vin dupa o accidentare si joc fundas central de vreo 2 luni, dar tot ma atrage poarta. Sper sa revin si sa jucam o partida. Fotbal, handbal-ul nu ma atrage:).
    maryus
    maryus


    Numarul mesajelor : 78
    Data de inscriere : 07/06/2009
    Varsta : 32
    Localizare : Linz ...Austria

    Despre noi Empty Re: Despre noi

    Mesaj  maryus Vin Iun 26, 2009 2:36 pm

    Dragilor eu v-am lasat pentru 10 zile Sad plec in Romania ,prin Oltenia Wink Domnu sa fie cu voi si cu noi cheers :[-O<:

    Continut sponsorizat


    Despre noi Empty Re: Despre noi

    Mesaj  Continut sponsorizat


      Data/ora curentă este: Lun Mai 13, 2024 5:48 pm